فروش ایـنـتـرنـتـی / استعلام قیمت

استعلام قیمت : ۰۹۱۸۵۵۳۸۷۷۶

 

روش های پرداخت مبلغ سفارش
پس از انتخاب محصولات ، شما می توانید مجموع مبلغ واریزی را از یکی از روش های زیر واریز نمایید :
1 ) واریز به حساب بانکی یا کارت به کارت از طریق خودپرداز
2 ) پرداخت اینترنتی از طریق اینترنت بانک
3 ) کارت به کارت از طریق اینترنت ( سیستم سحاب )

 

ارسال اطلاعات خریداران
پس از انتخاب محصول و استعلام محصول  و قیمت کل
 واریزی مبلغ محصول درخواستیتان
ما برای ارسال محصولات نیاز به اطلاعات شما داریم
 

اطلاعاتی که  ما از شما می خواهیم
نام و نام خانوادگی :
:شماره تلفن
 همراه شماره:
آدرس کامل:
محصولات درخواستی (همراه با کد محصولات و نحوه ی ارسال (سفارشی یا پیشتاز) ):
نحوه پرداخت وجه (خودپرداز|فیش بانکی|اینترنت بانک|کارت به کارت اینترنتی سحاب):
بانک واریز شده:
کل مبلغ واریزی :
شماره فیش بانکی یا ارجاع (به رنگ قرمز بر روی فیش بانکی یا بالا ترین عدد سمت راست بر روی فیش خودپرداز یا شماره تراکنش پرداخت اینترنتی) :

 

روند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه
 با توجه به اینکه اکثر محصولات سفارشی می باشند ، امکان بازگرداندن محصولات وجود ندارد . البته در صورتی که محصول خریداری شده دارای نقص فنی باشد بصورت رایگان تعویض خواهد شد همچنین در صورتی که کالای تحویل گرفته شده توسط مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد و این اشتباه از طرف فروشگاه بوده باشد ، این موضوع نیز برای مشتری قابل پیگیری و حل شدن خواهد بود ( در موارد مشابه لطفا با ما تماس بگیرید )
  در صورت انصراف مشتری از خرید ، چنانچه کالا برای مشتری ارسال نشده باشد مبلغ سفارش به حساب مشتری واریز خواهد شد . اما چنانچه کالا برای مشتری ارسال شده باشد ، هزینه حمل و نقل و سایر ضرر و زیان های احتمالی ، از مبلغ کل کسر و باقی مانده به حساب خریدار واریز خواهد شد . در صورت منصرف شدن از خرید لطفا با ما تماس بگیرید .

 

امتیازهای خرید از فروشگاه ما


 ۱ ) تمام محصولات درب منزل تحویل داده خواهند شد و دیگر شما نیاز به سفر داخل شهر و مشکلات خرید و جستجوی محصول از بین فروشگاه ها را ندارید.
 ۲ ) تمام محصولات بسته بندی شده و آماده ی استفاده در خدمتتان قرار خواهد گرفت و نیاز به صرف وقت و هزینه برای این کار ندارید .
۴ ) تمام محصولات از طرف فروشگاه دارای بیمه تعویض هستند یعنی اگر عیب و یا نقصی در آنها مشاهده کردید بدون هیچ پرسشی تعویض خواهند شد.
۵ ) تمام محصولات از پشتیبانی برخوردارند و خریداران در صورت داشتن هر گونه سوال می توانند آن را از طریق صفحه ی “تماس با ما” مطرح کنند .
6 ) این فروشگاه طی تجربیات چند ساله(30 سال تجربه) و با نیاز سنجی های فراوان از بین کاربران اینترنتی سعی کرده بهترین و با کیفیت ترین محصولات را گرد آوری کند .
7 ) این فروشگاه به طور تخصصی در زمینه ی دکوراسیون فعالیت می کند به این معنی که به طور مثال شاید شما ” کاغذ دیواری ” را هم بتوانید از فروشگاه های دیگر هم  بخرید اما به جهت تخصصی نبودن کار آنها و نداشتن اطلاعات کافی و مشکلات احتمالی آینده منطق حکم می کند از شخصی که مسلط به کار خود است این محصول را تهیه فرمایید تا بهترین کیفیت و کمترین هزینه و بیشترین اطمینان خاطر از خرید را داشته باشید .